Chcete bydlet v bungalovu?


Každý dům má na sobě něco hezkého, nebo je svým způsobem výhodný, takže pokud máte v plánu si vybírat dům a nechcete si třeba vlastní dům postavit, budete mít těžký výběr, protože e hold naleznete hodně domů, které budou mít vždy nějakou přednost a ty ostatní ne. To bývá pak při výběru ten největší problém, který nastává, když se lidé nemohou rozhodnout. Proto si vždy srovnejte své priority a nenechte se nalákat prodávajícími, kteří vám budou nabízet různé věci a budou se vás snažit navnadit na nesmysly, které jste třeba primárně vůbec nechtěli. Ale to musíte vědět sami, co jste chtěli a co ne. Je to opravdu jen na vás. Samozřejmě je vždy lepší přiklonit se k tomu, co jste chtěli jako první, protože další rozhodnutí bývají většinou něčím ovlivněny. A to přeci nechcete. Vyberte si zkrátka to, co jste chtěli úplně původně.

patrové domy

Nastává otázka, jestli chcete patrový dům nebo bungalov, protože oba mají své plusy a mínusy. Samozřejmě těch věcí může být mnohem víc, my tady zmíníme pouze výčet toho, co nás napadne a co je pro vás to nejdůležitější, ale těch plusů a mínusů je tam víc. Všichni víme, čím se tyto dva typy domů liší. Liší se tím, že bungalov má pouze přízemí, nemá žádná další patra a patrový dům má samozřejmě více pater, většinou se dělají patra dvě. Problém samozřejmě nastává v tom, když chcete velký dům, což u bungalovu moc nejde udělat. Tím, jak má pouze přízemí by musel být roztahaný, aby měl více místností. Ovšem existuje bungalov 5+1, který samozřejmě stačí pro normální život s dětmi.

bungalov

Výhodou bungalovu je to, že je bezbariérový, a tedy pokud budete staří nebo budete mít v rodině někoho, kdo je omezený pohybu, bude se váš dům hodit, protože v něm nejsou žádné schody. To je největší plus bungalovu, takže byste možná měli rozmyslet, jestli chcete bydlet v patrovém domě nebo bungalovu. Bungalov pro někoho navíc působí více elegantně.

30. 9. 2023 | Posted in: Bydlení | Komentáře uzavřeny