Domácí havárie


Od toho je vlastně muž. Na ječení a vyrábění paniky tu máme naše dámy, takže jim to přenechejme. Správný chlap musí reagovat bleskurychle a bez otálení. Ovšem, ne každý to umí. Ale není to zase taková ostuda, ne každý muž na to má povahu a tohle se asi naučit pravděpodobně nedá. Dá se to jen natrénovat, ale neznám výcvikové středisko, kde by se něco podobného vyučovalo a také zkoušelo. Můžeme se podívat na modelovou situaci. Ze zdi stříká voda, protože vodovodní baterie nějak záhadně uletěla. Manželka ječí jako lodní siréna a pobíhá po kuchyni dokolečka dokola. Její manžel, tedy její vládce a pán se přichází podívat, co se to zase děje. Myslíte, že by pomohlo, kdyby běhal kolem stolu s ní a kdyby ječeli oba společně? Možná by bylo více hluku a někoho by přilákali, ale je tohle správné řešení nastálé situace? Asi ne.

instalatér

Spíše by to mělo být tak, že pán domu se přichází podívat, co se to stalo a ihned reaguje. Nejprve houkne na ženu, aby přestala vyrábět ten příšerný kravál a odebere se k hlavnímu uzávěru vody. Ten v poklidu otočí do polohy, při které už voda téci nemůže. Pak se otec vrací zpět a už po cestě může volat havarijní servis. V telefonátu vysvětlí, co se stalo, udá svoje nacionále a samozřejmě přesnou adresu. Za tu dobu je již zpátky v kuchyni, kde k oné události došlo a může své ženě pomoci urovnat nějak ten bazén na podlaze.

uzávěr

Nuže tak nějak by měla vypadat reakce pána tvorstva. Ale pozor pánové, sáhněte si do svědomí, kdo má po ruce v seznamu telefonní číslo na havarijní servis, aha? Nikdo, já vím. Je to dosažitelní na internetu. Ale bude čas to hledat? Není lépe tam někde v mobilu to číslo mít uložené? Nezabere to přece tolik paměti, takže skutečně není důvodu ho tam nemít. A nakonec vám ještě mohu doporučit kliknutí na odkaz zde v článku, kteréžto vás dovede na web, odkud si to číslo poznamenáte.

18. 12. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Jak se dá přestěhovat v Praze levně.


Rodina je základní uskupení všeho. Vlastně právě z rodiny vzniká život, a právě rodina je tím nejsilnějším poutem, které vlastně máme. A také bychom jsme se měli co nejvíce starat o to, aby naše rodina byla v pořádku a bezpečí. A proto se snažíme ze všech svých sil. A proto je nezbytné pro naši rodinu zabezpečit bezpečný domov ve kterém se všichni budou cítit dobře. A to není někdy jednoduché. Ale i přesto se o to pokoušíme. S levným stěhováním v Praze vám pomůžeme do nového a svého bydlení, což je mnohdy velmi těžké. A to platí i v případě, kdy se stěhujeme do většího anebo když se stěhujeme z paneláku do rodinného domu.

stěhování

A existuje snad nějaký manuál anebo důležité rady, jak se správně přestěhovat? Určitě ano. A jedním z nich je určitě to, že byste neměli za žádných okolností zbytečně stresovat. Vše se dá vždycky udělat v klidu a nervy vám stejně k ničemu nepomůžou. Takže se v první řadě uklidněte. A pokud si myslíte, že na stěhování nemáte dostatek síly, zkuste si najmout profesionální stěhovací firmu. A zkuste si vybrat mezi stěhovacími firmami, které se nacházejí v Praze. A zkuste si najít tu, která je nejlevnější z nich. A co takové stěhovací firmy nabízejí? Například firma a-stěhování vám poskytne vše, co potřebujete od stěhovací firmy, a navíc ji získáte za velmi nízké ceny.

krabice

Je to velmi spolehlivá firma, se kterou je spokojeno mnoho zaměstnanců a můžete si to zjistit i čtením recenzí na jejich webových stránkách. Zdarma za vámi dojedou až několik kilometrů po Praze. A taky jsou schopni vám zapůjčit krabice na stěhování a samozřejmě také zdarma. A to jsou služby, které vám žádná jiná firma neposkytne. A další velmi výhodná věc je ta, že si nebudete muset dělat žádné problémy s odpadem. A všechen starý a nepotřebný nábytek za vás odvezou na skládku. A pokud máte na stěhování připravené těžké kousky nábytku i toho se tato stěhovací firma nezalekne. A pomohou vám s tím. A můžete se spolehnout na to, že všechny vaše věci budou v bezpečí a nic se jim nestane. Ani těm křehkým. A to díky kvalitním obalovým materiálům. A také samozřejmě získáte na všechny věci pojištění. Takže jste se tedy rozhodli, jestli je lepší stěhovat sami anebo s firmou? Ano, pokud to zvládnete sami určitě docela hodně ušetříte. Ale opravdu vám to stojí za tu práci? Rozhodnutí nechám na vás.

25. 9. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

I ty můžeš mít své nové sídlo


Jste podnikatel? potřebujete pro svou firmu sídlo, ale rozhodujete se jaké zvolit? jestli klasické nebo spíš to virtuální? Víte, co to virtuální sídlo vlastně je? ne? to nevadí my jste tu od toho abychom vám pomohli. Virtuální sídlo, Virtuální kancelář ale také i virtuální adresa. Setkali jste se někdy už s některým z těchto pojmů? Pokud ne nevadí my jsme tu od toho abyste vám vše vysvětlili. Co je to vlastně virtuální sídlo? Mnozí si možná myslí že je virtuální sídlo doopravdy virtuální (tedy vedeno přes nějaký software či podobně) Ale tak tomu není. Virtuální sídlo je sídlo, které je určené především pro podnikatele a jedná se o druh sídla které můžete zapsat na adrese kterou však není vaše trvalá adresa (zjednodušeně nemusíte mít vedené sídlo na vaší adrese ale kdekoliv jinde). Virtuální sídla fungují na způsob pronájmu a konkrétně tím myslíme pronájem vašemu klientovi (jakékoliv právnické osobě).

sídlo

Vaše klientovi tedy pronajmete danou adresu, kterou si následně zadá do daného obchodního rejstříku. Cena takového sídla se ovšem liší. V některých oblastech to může stát 200 kč a někde například i víc. Cena se většinou dělí do dvou skupin a těmi jsou: Start na měsíc (tato možnost je vždy levnější a pohybuje se okolo 200 kč) a druhá varianta je Standard na měsíc (Tato varianta je poměrně dražší a cenově se pohybuje okolo 500 kč na měsíc). Jak už je uvedeno výše v článku tyto virtuální sídla pro osvč můžete vlastnit pouze pokud podnikáte. Takže v případě že nechcete vlastnit vlastní „kamenné“ kanceláře stačí když se podíváte po různých poptávkách a zakoupíte si dané virtuální sídlo které vám bude vyhovovat.

virtuální sídlo

Pokud se k dané koupi odhodláte pamatujte si následující bod:

Nekoukejte na cenu. Sice u skoro každého prodeje platí že čím levnější tím výhodnější koupě, ale u virtuálních sídel tomu je však jinak. U takovýchto koupí se vždy raději podívejte po dražší poptávce ať nenaletíte nějakému podvodníkovi.

Výhody virtuálních sídel:

  • Virtuální sídla mají výrazně nižší náklady, a tudíž je to pro vás výhodnější
  • Máte k dispozici vlastní schránku, a tudíž se nemusíte bát, že by se cokoliv stalo s vaší zásilkou či důležitou poštou
  • Tím že si vlastně zakoupíte pouze adresu se nemusíte bát o své „bezpečí “ ve vašem domově

23. 9. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Potřebujete inovovat firmu?


Pijete vodu nebo minerálku z pet lahví? To jste si museli všimnout, že každá láhev má jiný vršek. Nejen jiná barva, ale i jiný tvar a jinou velikost. A víte, co to znamená? Každý vršek vznikl v jiné lisovací formě a z jiného granulátu. A ty lisovací formy musel někdo navrhnout a vyrobit. A my máme jednu firmu, kterou vám dnes chceme představit a která se právě takovými lisovacími stroji a formami zabývá.

stroj

Firma HRO-TECH má široké pole výrobních možností. Navrhnou vám nejen ony lisovací stroje na jakýkoliv plastový výrobek a že v tomhle směru je opravdu řada možností od oněch vršků i pet lahví, přes hračky, domácí potřeby, ale i součásti pro automobilový průmysl apod. Navrhnou vám také automatické stroje, které budou vaše výrobky kontrolovat, nebo třeba celou automatizovanou linku, která vám ušetří počet zaměstnanců a značně urychlí celý výrobní proces.

Mít ve své firmě stroje navržené přesně dle vašich požadavků, to je někdy velmi obtížný úkol, pokud se budete snažit jej vyřešit jen vlastními zdroji. Přitom jsou tu firmu, jako právě firma HRO TECH, která má zkušenosti v navrhování nových strojů, ale i celých linek. Třeba vám předělají celý průběh výroby a navrhnou řadu automatizací a vylepšení. Proč si nenechat poradit někým, kdo má řadu zkušeností v jiných firmách a umí navrhnout řešení přímo pro vás. Každá firma je totiž jedinečná a má své osobité potřeby.

stroj

Firmě HRO TECH se podařilo získat dotace z fondů EU, můžete se nechat inspirovat a také si vyřídit dotace. Modernizace firmy se jistě vyplatí a pomůže vám k dosažení vyšší ziskovosti vaší firmy. I na poradenství ohledně dotací z fondů EU určitě najdete firmu, která vám s tím pomůže. Chce to se vyznat v papírovaní, ale určitě to není nemožné.

Chcete nový stroj do vaší firmy, chcete automatizovat výrobní procesy? Kontaktujte firmu HRO TECH.

29. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Práce ve firmě


Také hledáte nějaké perfektní a vhodné sídlo? Pokud máte třeba nějakou firmu, kterou byste potom později také mohli využívat jako kancelář, tak se také nebojte a obraťte se opět na tuto firmu ————. Protože navíc tady máte opravdu jistotu, že neutratíte velké peníze za zbytečnosti, protože tady máte opravdu vše v jednom. Tady tato společnost vám opravdu všechno zařídí. Může vám udělat s.r.o. společnost a nebo vám také zařídí nákup a prodej s.r.o společnosti nebo lukrativní Sídlo firmy. Přesně tak, jak vy si přejete. A také se nemusíte bát o finance a nebo o zapsání do obchodního rejstříku, protože tato firma za vás všechno opravdu udělá, a to bez mrknutím oka.

Práce ve firmě mě baví.

Také se mi opravdu na této společnosti líbí, že má velké zkušenosti a je na našem trhu už tolik let, takže já osobně bych se už nebála, jestli bych této firmě měla věřit. Navíc já znám už několik lidí a není jich málo, kteří s touto firmou už několikrát spolupracovali a opravdu neznám nikoho, kdo by si na tuto firmu nějak stěžoval.

Znáte virtuální sídlo?

Tady jde aspoň vidět, že mezi námi jsou stále takové firmy, které dbají na preciznost a také hlavně na to, aby měli spokojené zákazníky a aby i budoucí klienti byli spokojení a měli vše, co potřebují. Navíc tato společnost je opravdu jako jediná v České republice, která nabízí za opravdu minimální ceny takové služby, které můžete využít pro své nové podnikání anebo také pro stávající podnikání. Jak jsem už zmínila, tak se také zapíše vaše sídlo do společnosti a také budete mít přístup do kanceláře například pro vaše jednání s finančním úřadem a nebo také samozřejmě se živnostenským úřadem. Uvidíte, že to není nic hrozného a že nebudete litovat, když všechno svěříte této společnosti. Dokonce i já sama jsem si řekla, že kdybych někdy v budoucnu chtěla podnikat, že bych alespoň už měla průpravu do života, protože s touto společností bych já osobně vždycky spolupracovala.

27. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Šetřete při nákupech


Pokud potřebujete najít obchod, který vám umožní nakupovat za lepší ceny, projděte si nabídku na About you. Je to moderní e-shop, který vám nabídne spoustu zboží, které jinde nenajdete. Koupit si tu můžete výrobky od světoznámých značek, které určitě znáte, a možná tu objevíte i něco jiného. Obléknete se tady pokud máte rádi sportovní oblečení, ale i v případě, že nosíte spíše elegantní klasiku. Objevte nové kousky, které vás překvapí nejen svým designem, ale i příjemnou cenou.

sleva oblečení

Proč nakupovat právě tady?
E-shop About you vám nabízí nejen příjemné nákupní prostředí a přehlednou obsluhu obchodu, ale i about you Zeleneslevy.cz
, které vám pomohou ušetřit spoustu peněz. Pokud už nevíte kde ještě ušetřit, můžete ušetřit právě díky nakupování na About you. Slevy získáte tak, že se zaregistrujete svým e-mailem, a na ten vám půjde slevový kupon. Jeho číslo zadáte v košíku a sleva se vám odečte. Využijte jedinečnou možnost jak nakupováním oblečení, které potřebujete, ušetřit nemalé peníze.

obchod s oblečením

Proč je tady oblečení levnější?
Protože na e-shopech zpravidla bývají levnější totožné výrobky, jako najdete v kamenné prodejně. E-shopy nemají takové výdaje na provoz jako e-shopy, a to je důvod, proč zde najdete oblečení, boty i doplňky za lepší ceny než jinde. Sice si na e-shopu oblečení nevyzkoušíte, ale můžete ho vrátit nebo vyměnit za správnou velikost. Na About you ale většinou správnou velikost trefíte, protože zde najdete online pomocníka, který vám velikost pomůže vybrat podle toho, co nosíte běžně. Každý výrobce si totiž svoje výrobky, ať jde o oblečení nebo boty, čísluje jinak. Proto je lepší využít nákupního asistenta, díky kterému bude jen malá pravděpodobnost, že budete muset výrobky měnit nebo vracet.

Vyzkoušejte e-shop About you, budete velmi příjemně překvapeni vším co vám nabízí. A nezapomeňte využít slevy.

25. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Svatba jako vzpomínka


Svatební den je jen jeden. Je pravdou, že ne každý si svou svatbu odžije pouze jednou, ale má třeba i hned několik opakování. Ale pokaždé je to něco, co si navždy budete pamatovat. Problém je se svatebním dnem ten, že pro nejvíce zainteresované účastníky, tedy pro ženicha, nevěstu a jejich nejbližší rodiny, je to den plný starostí a zařizování, což znamená, že málokdy si tito lidé svatbu doopravdy užijí. Při tom je to právě pro ně ten nejdůležitější den v životě. Proto je velmi důležité mít nápomocné pomocníky, kteří se nebudou bát zeptat, s čím by tak mohli pomoci, aby mohli odlehčit nevěstě, ženichovi či jejich nejbližším.

ženich a nevěsta

Pokud se někdy taková role https://managementmania.com/cs/pracovni-role bude týkat i Vás, uvidíte, že tímto způsobem budete velmi nápomocní a ti, kterým pomáháte, to jistě jaksepatří ocení. Kromě toho, pokud se nacházíte naopak v roli těch, kteří mají se zařizováním svatby největší starosti, je důležité, abyste se dokázali od těchto starostí odprostit a dokázali se aspoň na chvíli nade vše povznést. Je to přeci jen den, u kterého byste celý život litovali, pokud byste si pamatovali pouze stres a shon. Jednou z věcí, které by Vám mohli při svatbě pomoci, je kvalifikovaný svatební fotograf. Pokud se Vám podaří nalézt výborného fotografa, je pravděpodobné, že se mu podaří zachytit ty nejdůležitější svatební okamžiky v tom nejlepším možném světle.

svatební fotografie

Pak budete mít v ruce o pár měsíců, ale i let později krásnou vzpomínku na to, jaká Vaše svatba byla a jak krásně se povedla, i když Vy jste ji třeba nebyli schopni plně prožít. Krásné svatební fotografie budou jistě zajímat nejen Vás, ale i Vaše děti. Ty mnohdy tento zájem nechtějí dát najevo, ale velmi rády si ve starých fotoalbech listují a zjišťují, že i jejich rodiče někdy byli mladí a bezstarostní. Proto se investice do svatebního fotografa Liberec jistě hodí zainvestovat.

Stěhování bez stresu


Plánujte

S novým bydlením se často pojí nadšení, protože budeme mít vysněné bydlení a třeba blízko naší práce. Je však potřeba připravit se i na tu méně příjemnou část. Takovou první věcí je administrativa. Změní se nám totiž trvalé bydliště, takže budeme muset obejít všechny instituce, kde ho máme zapsané. Zejména pro komunikaci s úřady je to velmi důležité.

balení do krabic

Tím však starosti nekončí, protože dále musíme všechny věci přesunou na místo nového bydliště. Kromě samotných věcí jako je oblečení a třeba kuchyně lidé mnohdy berou také nábytek a spotřebiče, což dá větší práci, protože jsou to rozměrnější a těžší věci. Je také na místě vše si naplánovat, abychom postupně do dne přemísťování věcí stihli vše zabalit a nemuseli jsme být v časovém presu. Platí zde, že bychom měli balit od nejméně důležitých věcí. Jako obalový materiál bývají mnohdy nejvýhodnější kartonové krabice, takže si jich sežeňte dostatek.

Pomocná ruka

Když už celou tu spoustu věcí zabalíte a připravíte k odvozu, tak ještě rozhodně nemáte vyhráno. Přichází totiž fáze, kdy bude potřeba všechno přemístit do nového bydlení. Vzhledem k objemu a rozměrům věcí je výhodné mít k tomu větší dodávku, protože osobním automobilem bychom museli jet mnohokrát, což stojí čas a především peníze, přičemž řada věcí se do něj nemusí ani vlézt. Jestliže si chcete práci znatelně usnadnit a celý proces zrychlit, tak je tu přesně pro tyhle účely stěhování bytů Praha. Cenu Vám zde udělají na míru, ale rozhodně se nemusíte obávat, že by byla nějak vysoká, protože si zde zakládají na férovém jednání a nízkých cenách.

nálepka na krabici

Mají navíc šikovné zaměstnance a široký vozový park, takže zvládnou přestěhovat vše od malého bytu až po velkou firmu. To jen dokazuje, že jsou to profesionálové, kterým můžete stěhování svěřit s klidem v duši, že se nic neztratí ani nerozbije.

21. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

Stěhujeme se k rodičům na chalupu natrvalo

Vycházíte dobře se svými rodiči, kteří vlastní rekreační chatu, a ta je využívána pouze občas, zejména o víkendech? A bydlíte zároveň v městském pronajatém bytě, který vám již přestal vyhovovat, protože tamní prostředí vám přináší zdravotní problémy? Jestliže už máte dost městského smogu, chaosu a hluku, a dohodnete se s rodiči na společném postupu rekonstrukce chaty, aby byla celoročně obyvatelná, a kde byste bydleli natrvalo a rodiče za vámi dojížděli o víkendech a měli tu k dispozici i místnost na přespání, pak vám nic nebrání v tom změnit svůj život k nepoznání.

plavba lodi s kontejnery

Možná, že i vy se dovtípíte, že se bez města klidně obejdete, a že je vám přednější vaše zdraví, nežli některé (mnohdy sporné) výhody městského prostředí. Pak už stačí pouze objednat stěhovací firmu a vše nachystat na den D.

Využijte pronájmu kontejnerů

Stěhování a rekonstrukce objektu typu rekreační chaty může vyžadovat volné skladové prostory, kam umístíte váš nábytek, koberce, svítidla, věci v kartonových krabicích a další předměty, ale pokud na chatě není k dispozici žádná místnost, kůlna, dřevník či garáž, může se vám hodit ocelový kontejner. Skladové kontejnery pronájem je služba, která nabízí uložení plechového boxu na váš pozemek, a do jeho útrob vyskládáte třeba komplet vybavení z pronajatého bytu, anebo předměty z chaty, pokud se chystáte začít se stavebními pracemi.

kontejnery v přístavu

Kontejnery jsou uzamykatelné a natolik robustní, že si poradí se všemi nepříznivými vlivy počasí. Jejich nosnost a odolnost je obrovská, a tak se nemusíte obávat, že byste o vaše bytové vybavení přišli kvůli krupobití, bouřce, sněhové vánici či prudkému lijáku nebo slunečnímu UV záření. Přepravuje se v nich zboží na moři či na souši a počítá se s tím, že kontejnery budou uzamčené a vyskládané na sebe do výšky několika pater, aniž by jakýkoli z nich přišel k úhoně.

20. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny

SEO a analýza

Také jste už někdy přemýšleli nad tím, co je to vůbec SEO audit anebo také analýza klíčových slov? Pokud tohle nevíte, zkuste se také podívat na webové stránky seoconsult.cz, kde se dozvíte opravdu plno informací, co je to SEO audit anebo také analýza klíčových slov. Jistě by byla by vás tak nezajímalo, k čemu tohle je všechno dobré. A to je hlavně pro to, pokud chcete mít kvalitní reklamu a také požadujete, aby vaše firma byla úspěšná. Vzpomínám si na svého přítele, který také podnikal a stále si myslel, že nebude potřebovat žádné analýzy klíčových slov a tak podobně.

Analýza je důležitá.

Partnerovi jsem řekla, aby se také podíval na zmíněné webové stránky, kde se dozvěděl, co je to SEO audit a také analýza klíčových slov. Věřte mi, není to úplně tak jednoduché, třeba jak si myslíte. Protože můj partner mi dokonce řekl, že tohle je všechno zbytečné a nebudete to nikdy potřebovat. A často jsem stále partnera odkazovala na webové stránky, kde je opravdu plno informací a znalostí, které by měl vědět o SEO auditu anebo internetovém marketingu.

SEO pro firmy.

Ale on mi vždycky řekl, že je to úplně zbytečné. Že prý on se o všechno postará a že on ví všechno nejlépe. Sám mi také řekl, že on je přeci šéf a majitel firmy, takže by přece logicky měl vědět úplně všechno. Jenomže když potom byl na nějakém meetingu firem, tak zjistil, že on by potřeboval opravdu řádný SEO audit a také analýzu klíčových slov. A litoval potom toho, že se do toho nepustil dříve. Tady jde alespoň vidět, že člověk není všemohoucí a všemocný a že také někdy bude potřebovat nějakou pomoc. Takže partner zjistil, že se bez SEO auditu vůbec neobejde a také si nechal analyzovat klíčová slova. Právě díky analýze klíčových slov potom zjistíte, co všechno máte a kdo uvidí vaši firmu a nabídky jako první. Opravdu se SEO a reklamy nebojte.

14. 8. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny