Zklamání z půjčky


Banka jistě požadovala spoustu potvrzení. To se nedá nic dělat. Jednak jí to přikazuje zákon a jednak to dělá v zájmu vlastní bezpečnosti. Jistě nepůjčí klientovi, který vlastně ani ještě jejím klientem není, aby pak zjistila, že klient jaksi nemá z čeho splácet. A že také není cesty, jak z něj půjčené peníze dostat. Ačkoli se to zdá normálnímu člověku neuvěřitelné, stává se to. Proto je velmi zajímavé, že pokud člověk nedoloží kde co, nedostane ani korunu, ale někdo po telefonu a internetu dostane miliony. Na cizí údaje ovšem. Alespoň to tak svorně banky tvrdí, a člověk jen a jen žasne. Ale vám nepůjčili, protože podle nich máte nízký příjem. Jak to doložil onen lump přes internet to věru nevím.

dolary

Jenže tohle my posuzovat nebudeme. My se raději podíváme jinam když je to tam takový problém. Naštěstí pro lidi žádostivé peněz existují i jiné instituce. A jedna z nich nabízí něco, co každý nezná. Je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Také neznáte, že? A to zde u nás již funguje hezkou řádku let. A samozřejmě úspěšně, jinak by to zde asi nebylo.

Pokud vás tato věcička zajímá, nemusíte sáhodlouze někde pátrat a hledat. Vám stačí kliknout na odkaz, který je výše v článku a jste doma. Tedy, jen obrazně samozřejmě. Odkaz vás pouze přesunul na web toho, kdo vám peníze půjčí. A skutečně nemusíte běhat po fabrice, abyste získali potvrzení o tom, že vyděláte tolik a tolik peněz. Na to jsou zde jiné peněžní ústavy.

znak dolaru

Takže když jste se nyní dostali na onen web, už asi nemusím dále nic vysvětlovat. Základní informace si snadno přečtete, a dokonce můžete ihned vyplnit takovou předběžnou žádost, která je posléze jen tak předběžně posouzena. Nikde a nic nebudete platit. To se zde nepěstuje. Zato se zde pěstuje rychlost, protože klient potřebuje peníze hned a bez čekání. Zda to jde, to musíte zkusit sami.

23. 9. 2023 | Posted in: Finance | Komentáře uzavřeny

Peníze na dům


Já opravdu už předpokládám, že je stále hodně lidí, co chce mít své vlastní bydlení. Chtějí bydlet ve vlastním domě a nebo ve vlastním bytě. A já se tomu vůbec nedivím, protože i já jsem ve svých dvaceti pěti letech už toužila po tom, že bych si nejraději vzala nějakou hypotéku a šla bydlet také konečně už do vlastního bydlení. Jenomže jsem ještě v té době neměla tolik peněz. I když jsem už byla dva roky pracovně aktivní a měla jsem docela dobrou práci a to trochu více nadprůměrný plat, ale bohužel mi v žádné bance nechtěli dát žádnou hypotéku. Na internetu jsem zjistila, že opravdu více druhů hypoték, než jenom jediný typ hypotéky. Tak ke mně zaujala nebankovní americká hypotéka, o které stále mluvil můj finanční a bankovní poradce. Vůbec jsem netušila, že existuje nebankovní americká hypotéka. Akorát jsem se zalekla opravdu toho slova nebankovní.

Peníze jsou potřeba.

Protože všichni víme, že existují nějaké nebankovní malé půjčky, které nabízejí obyčejní lidé, klidně u vás doma, tak je to velice nepoctivé a myslím si, že je tam velice nelidský a obrovský úrok. Jenomže jsem se spletla u nebankovní americké hypotéce. Protože nebankovní americká hypotéka není taková, ale dokonce má opravdu perfektní úrok a také ji velice snadno získáte a nemusíte na ní dlouho čekat.

Vyzkoušejte hypotéku.

Takže potom, když jsem si našla partnera a byli jsme spolu už tři a půl roku, tak jsme se dohodli, že si pořídíme vlastní malý byt na hypotéku o velikost dva plus jedna. Bude nám to opravdu stačit. Takže jsme s partnerem nakonec uznali, že nebankovní americká hypotéka bude přesně pro nás ideální. A jak jsme řekli, tak jsme také udělali. I vy se zkuste podívat na nebankovní americkou hypotéku, myslím si, že na ni také dáte, protože je vážně skvělá a bez zbytečných věcí. A nebankovní americká hypotéka vás může postavit na nohy.

27. 8. 2023 | Posted in: Finance | Komentáře uzavřeny

Od koho si půjčit?


Dozajista i vy víte, proč soukromí podnikatelé vlastně podnikají. Dělají to především proto, že chtějí mít z čeho žít, a bez práce nejsou koláče. A tak tito pracují ve formě podnikání, aby měli nejen na koláče, ale i na další nezbytnosti, bez nichž by byla lidská existence složitá, ne-li dokonce nemožná. Jenže i když tito podnikají skutečně usilovně, ne vždy se dostavují takové výsledky, jaké by si oni podnikatelé představovali. Někdy se nedaří trochu, někdy víc a někdy třeba také vůbec. A čím méně peněz se tu vydělá a čím více je jich naopak potřeba, tím méně se dá neúspěšným podnikatelům závidět. Respektive jim nelze závidět ani v nejmenším.

drobná eura

Podnikatelé prostě mají pořádně pracovat a má se jim za to dostávat adekvátní odměny. Jinak by snad ani nemělo smysl se v tomto ohledu angažovat. A když se podnikatelům nevede dobře, ale nechtějí pověsit svou živnost na hřebík, protože věří v to, že jednou bude zase lépe? Pak se to dá prozatím vyřešit dejme tomu půjčkou. I když tato není ničím jiným než jen dočasnou výpomocí, kterou je navíc nutné nakonec i s úroky vrátit, přesto tato může mít svůj význam. Protože než neplatit za to, za co se platit musí, to je lepší platit za to půjčenými penězi a pak se vyrovnat s poskytovatelem půjčky v lepších budoucích časech.

velká eura

A odkud berou půjčky podnikatelé? Logicky odkudkoliv, kde je mohou získat výhodně a s jistotou. Někdy jsou na tom ještě natolik dobře, že si požádají o půjčku třeba v bance, někdy by tam ale už pro své nedostatky neuspěli, a tak se stává jejich volbou raději nebankovní hypotéka bez registru, u níž je žádost daleko častěji korunována úspěchem.

Kdo je prostě dokonalý, ten přesvědčí banky o své ochotě a schopnosti splácet. A kdo dokonalý není, ten zkrátka zaručí nebankovní společnosti ono nutné splácení zástavou nemovitosti. A ať tak či onak, po předložení vhodné záruky se půjčka získá. A podnikání může být zachráněno, i když to s ním už bylo dost nahnuté.

25. 8. 2023 | Posted in: Finance | Komentáře uzavřeny

Pojmy v oblasti hypoték


Ráda bych s vámi probrala pojmy, se kterými se můžete setkat v oblasti hypoték:

hypotéka

 • Hypotéka na vyrovnání dědictví – hypotéka, která slouží k vyrovnání dědictví v dědickém řízení v případě, jestliže dojde ve vaší rodině k úmrtí
 • Věcné břemeno – je to věcné právo k věci, která je ale vlastníkem někoho jiného, je to tzv. omezení vlastníka věci ve prospěch jiné osoby.
 • Amortizace – opotřebení, které je nutno započítat do nákladů, většinou jde o automobily
 • Spoludlužník – je ve smlouvě o úvěru uváděn společně s dlužníkem
 • Lineární splácení – zde se nemění měsíční splátka
 • Domicilace – příjmy klienta jsou převáděny na účet banky, která mu úvěr poskytla, klient může tímto způsobem získat mnohem výhodnější úrok
 • Výdaje klienta – pro banku jsou vaše výdaje důležité jako vaše příjmy
 • Předmět zajištění – nejčastěji je předmětem zajištění zástava nemovitosti
 • Hypotéka na pronájem – jedná se o koupi nemovitosti, kterou bude poté majitel pronajímat – výhodný pasivní příjem
 • Zelená hypotéka – program, který bere na vědomí i ekologickou stránku, aby nemovitost neohrozila životní prostředí
 • Variabilní úroková sazba – je ovlivněná vývojem úrokových sazeb na finančních trzích
 • Fixní úroková sazba – stejná výše splátek každý měsíc
 • Znalecký posudek – znalec určený soudem nebo Ministerstvem financí musí posoudit stav nemovitosti a její kupní cenu
 • Pojištění zástavy – základní požadavek všech bank i nebankovních společností, pojistit se dá jakákoliv nemovitost, pojištění pokryje škody na nemovitosti
 • Mimořádná splátka – je mimo splátkový kalendář – tímto můžete snížit jistinu a snížením jistiny dojde ke snížení úroku
 • Úvěrový účet – tento úvěrový účet slouží jako záznam, najdete zde informace o tom, jakou sumu jste si půjčili, jaká je doba splatnosti a jaký je úvěrový rámec
 • Společné jmění manželů – jmění, které je v manželství společné pro oba – vzniká uzavřením manželství, spadá vše, co bylo po dobu manželství nabyto jedním z manželů, vztahuje se i na závazky
 • Registr dlužníků – evidence osob, které nesplácejí své závazky

hypotéka na nemovitost

Pokud se chcete dozvědět více slovníku pojmů, nebo vás zajímá problematika hypoték a půjček, navštivte stránku Hypotéky bez registru.

21. 8. 2023 | Posted in: Finance | Komentáře uzavřeny

Málo peněz znamená hodně problémů

Do situace, kdy peníze nestačí, se může člověk dostat kdykoliv, a to i docela snadno. Stačí, když si někdo vydělává míň, než kolik utrácí, a peníze ubývají a ubývají, až nakonec předčasně dojdou. A jakmile tyto scházejí, je zle. Pak už může člověk chtít utrácet sebevíc, ale už nemůže, protože nemá co.

Dostat se do finančních potíží tedy není těžké. Zejména když přihlédneme k tomu, kolik si našinci mnohdy vydělávají a kolik u nás stojí živobytí. To kolikrát někdo nestačí ještě ani zaplatit nájem a jídlo, a už jsou jeho veškeré peníze fuč. A pak už by si tedy neměl někdo takový dopřát nic navíc. Což ale pochopitelně nejde, protože nejen chlebem živ je člověk.

polské mince

Jenže jak mít něco, na co už zkrátka vlastní peníze nestačí? Jak zaplatit za něco, na co už si člověk jednoduše nevydělal? Vždyť to snad ani nejde.

Pravda, kdyby se člověk spolehnul jen na své příjmy, nešlo by to. Ale nikdo z nás nebývá naštěstí vždy odkázaný jen na to, co si vydělá. Někdy je možnost mít i nějaké peníze navíc. A jak vám už jistě došlo, mluvím o půjčkách. Když lidé peníze potřebují, ale zrovna je postrádají, mohou získat půjčky a tím pádem i peníze, jimiž by se financovalo vše, na co už momentálně vlastní peníze nezbývají.

dánské mince

Ale člověk má takové peníze navrch až tehdy, když půjčku dostane. A protože nejsou všechny půjčky jako hypotéka na pozemek, nejednou se stane, že se někdo o půjčku sice uchází, ale nedostane ji. A to z docela banálního důvodu, jímž je skutečnost, že poskytovatelé půjček vyžadují záruky, jimž někteří žadatelé nedokážou vyhovět. Někde se třeba žádá, aby měl člověk vysoký příjem a čisté registry dlužníků. A je jasné, že půjčka takového typu je pro lidi, kteří nemají zmíněné kvality, nedosažitelná. Ale to není případ právě nebankovních hypoték, u kterých se vyžaduje hlavně nemovitá záruka. A kdo tedy nemovitost má, tomu přinejmenším tady půjčí. Aby mohl normálně žít.

15. 7. 2023 | Posted in: Finance | Komentáře uzavřeny