Co vše musíte zařídit na svatební catering.


Za co nejvíce utratíte, když pořádáte svatbu? Jsou to šaty? Výzdoba? Ano i to stojí nemalé peníze, ale největší položku nejspíše zaplatíte za svatební raut. Ano, přece jídlo na svatbě nesmí chybět. Ono taky hodně záleží, kolik lidí si na svatbu pozvete. Spousta lidí počítá třeba kolem pětiset korun na osobu, ale klidně i více. Záleží opět na tom u koho si raut objednáte. Taky na tom co na rautu budete chtít vše mít. Když si vezmete tak ne každý má všechno rád a taky na svatbě budou určitě i malé děti, které toho zase tolik moc nesní. Ale určitě záleží na vás co všechno tam budete chtít.

raut

A jaké jídlo by nemělo chybět na svatebním rautu?

Jeden z nejdůležitějších stolu a co by určitě nemělo chybět je slaný raut. Ten opravdu nesmí chybět. Musíte si spočítat kolik byste měli asi tak objednat porcí. Kolikrát je lepší aby, vám trochu zbylo, než aby vám pochybělo. Zkuste zabrouzdat po internetu a načerpejte http://www.bohusov.cz/aktualita/nacerpejte-u-nas-novou-silu/ inspiraci, jaké jsou nové trendy ve svatebních rautech. Nebo pokud si nevíte rady, zkuste se obrátit na svatebního koordinátora, který v tomhle není úplný nováček a umí se v tomhle orientovat. V tomhle tom, bude mít určitě větší přehled než vy. A taky vám může ušetřit dost financí.

raut

A kde vybrat jídlo na svatební raut a třeba na místě můžete uspořádat celou svatbu.

Určitě si můžete vybrat hned z několika možností. Třeba taková restaurace. Výhodou restaurace je že zde budete mít i kuchyni, kde může být jídlo uchováváno. Taky se nemusíte bát hotelu. Pokud jsou vaši hosté z daleka, tak nemusí nikam odjíždět, ale můžou zde i zrovna přenocovat, což je určitě velká výhoda. Nebo co takhle nějaký zámek, nebo dokonce statek? To už jistě zvážíte vy, kde svůj velký den uspořádáte. Důležité je, abyste si ho užili do poslední minuty. A pak na něj i vzpomínali. No a vaši hosté, aby odcházeli s plnými břichy a skvělou náladou.

15. 12. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny