Pes k malým dětem


Chcete mít doma po delší době psa, ale mezitím se vám narodily děti, a vy nevíte jaké psa si koupit? Vybrat psa do rodiny kde jsou děti není jednoduché, a je to navíc velmi zodpovědné. Nikdo nechce mít doma problémy mezi psem a dětmi. Často se do sdělovacích prostředků dostanou zprávy o tom, že si někdo k dětem pořídil psa, kterého následně nezvládl vychovat. Důsledky takového rozhodnutí a špatné péče o psa jsou většinou velmi vážné, a to v podobě napadení dítěte psem.

akita inu

Ideální pes do rodiny je takový, který má už ze své povahy rád děti. Spousta rodin s dětmi si vybírá menší plemena, která nejsou natolik náročná na čas a také mají menší stravovací potřeby než velcí psi. I tak si ale část lidí chce pořídit většího psa, jenže neví jakého. Ideální je v tomto případě akita inu. Je to velmi inteligentní pes, který nepotřebuje spoustu vašeho času tak jako jiná psí plemena. Je na ní skvělé, že je velmi inteligentní, a proto se dokáže velmi často zabavit i sama. Akita má ráda svůj klid, což s dětmi určitě oceníte.

Zalíbila se vám akita natolik, že začínáte hledat štěně akita inu kenichiai? Je nejlepší mít psa od štěněte, protože si ho vychováte podle sebe a můžete si být jisti, že není poznamenaný špatným přístupem předchozích majitelů, jako tomu bohužel často bývá u adoptovaných pejsků z útulku.

pes akita

Naše chovatelská stanice patří ke špičce
Jsme chovná stanice, která chová pouze čistou japonskou linii akity. U nás máte jistotu, že naše štěňata jsou na 100 % zdravá a připravená k odchodu do nové rodiny. Pravidelně aktualizujeme náš web, kde se dozvíte, jaká štěňata máme aktuálně volná. Vyberte si svého nového psího kamaráda právě u nás. Naše úspěchy na výstavách máme doloženy poháry, a zkušenosti s chovem a kvalitu odchovaných psů dokládají zase naše certifikáty, z nichž některé jsou dokonce mezinárodní.

25. 8. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny