Proč mít vlastní elektrárnu?


Není nic, co by za poslední dva roky nezdražilo. Skokově zdražily i energie, které jsou po život nepostradatelné. Elektřina patří mezi komodity, které zdražily nejvíc, a mnoho lidí platí o tisíce korun měsíčně navíc. To je nutí k tomu, aby přehodnotili svůj přístup ke spotřebě, a snaží se nejen šetřit a neplýtvat, ale i otevřít se nový možnostem, jako je například fotovoltaická elektrárna 10 kwp. Ta vám pomůže vyrábět si vlastní elektřinu, pomocí které budete o něco soběstačnější.

bytovka panely

Proč si ji pořídit?
Solární elektrárna je stále populárnější. Nechávají si ji instalovat tisíce lidí, kteří chtějí snížit svoje výdaje za odběr. Pokud vás trápí vysoká spotřeba a nemáte možnosti, jak ji snížit, budete muset nejspíš investovat do vlastní solární elektrárny, protože díky tomu budete odebírat elektřinu z vaší elektrárny – tedy už zadarmo. Nebudete platit dodavateli, a jen si zaplatíte solární panely. My nabádáme montáž kvalitních panelů za příznivé ceny. Navíc můžete zažádat o dotace, které vám zaplatí část investovaných peněz, takže výsledná cena nebude tak vysoká.

muži panely

Přinášíme vám nejen samotnou instalaci, ale i návrh řešení přesně pro vaši potřebu. Spočítáme vám na základě vašich požadavků, kolik panelů budete potřebovat a kolik elektřiny vám budou muset vyrobit, abyste pomocí takto vyrobené elektřiny pokryli spotřebu. Jestli máte na elektřinu celý dům – kromě spotřebičů máte i chytrou domácnost a třeba bazén nebo topení, bude pro vás nejlepším řešením ostrovní systém. Ten vám vyrobí elektřinu v dostatečném množství a také si ji budete moct uložit na později. Elektřinu dokonce můžete i prodat třeba sousedovi nebo dodavateli, to už záleží na konkrétních podmínkách a možnostech jednotlivých řešení. Objednejte si konzultaci, kde se od nás dozvíte více informací a kde vám můžeme navrhnout řešení pro váš dům.

6. 3. 2024 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny