Proteinová dieta


Už jste někdy slyšeli o tzv. proteinové dietě? Pokud je vaše odpověď ano, tak byste se měli opravdu co nejrychleji rozhodnout a objednat si naši dietu k vám domů. Dostanete k tomu seznam daných potravin, které můžete v jednotlivých fázích diety jíst a které nemůžete. Fáze jsou tři. V první fázi ztratíte co nejvíce tuku a dieta je nejpřísnější. Postupně se dieta rozšiřuje o další potraviny a samozřejmě je doplněna potravinovými doplňky a prodietix jídlem.

hubnutí

Tahle dieta je postavena na tom, že budete jíst 60% bílkovin 25 procent sacharidů, 15 procent tuku. Nemusíte se bát tzv. jojo efektu, protože tahle dieta, pokud ji dodržíte až do konce, a budete respektovat všechna její pravidla, je naprosto bez jojo efektu. Je to skvělá dieta i pro sportovce, protože nebudete spalovat svalovou hmotu, pouze tukovou hmotu a to je jistě velice žádoucí. Ve vašem těle se vyvolá stav, který se jmenuje ketóza. Nebudete mít chuť a ani hlad a ani špatnou náladu, takže se nemusíte bát, že byste byli na tom opravdu špatně. Vaše tělo bude detoxikovat, zajistíme tím odbourávání tuku, zároveň se vám sníží cholesterol a chuť na sladké, budete mít pocit sytosti a budete mít dobrou náladu. Zkuste proteinovou dietu i vy.

hmotnost

Výsledky

Na téhle dietě je opravdu skvělé to, že ztratíte a tuky opravdu rychle a bude to na vás viditelné. Když si budete oblékat kalhoty, tak poznáte, že jste zhubli a to už po třech dnech, kdy se ve vašem těle navodí ketóza, budete vypadat lépe a budete se cítit lépe, když si stoupnete před zrcadlo. Po pár týdnech diety to bude na vás opravdu hodně viditelné a okolí se vás bude ptát, co jste udělali, že vypadáte tak dobře. Budete mít skvělou náladu a všechno bude růžovější. Nebudete se stydět za své tělo v létě, budete si moci obléct kraťasy nebo jít na bazén, aniž byste se cítili špatně. Dopadne to skvěle, uvidíte sami.

9. 11. 2018 | Komentáře uzavřeny