Dárek pro kluky

Holky jistě dostávaly všelijaké panenky a další dívčí věcičky. Ale kluci, ti byli rádi za pořádnou mičudu, ale také za nějaké modely aut. To je takové chlapecké království. Jistě měl skoro každý nějakou garáž, například jen z papírové krabice a v ní celou sbírku aut. Proto již v tomto útlém věku většina kluků naprosto bezpečně rozpoznala druhy a rok výroby jednotlivých typů. Tedy věci, které například já nerozeznám dodnes. Z čehož mají všichni moji známí děsnou bžundu.

model auta

Malý kluk má radost z každého nového modelu. Samozřejmě, že jde pak také o to, pochlubit se novým autem mezi svými vrstevníky. Kluci musí především závidět a loudit po rodičích totéž. Nu, copak to pak mají dospělí muži jinak. Nezřídka jsem byl přítomen debatě mezi dospělými o svých autech. Pánové se chlubili stejně jako kdyby jim bylo deset roků a ta debata jim vydržela určitě hodně dlouho. Jak dlouho to nevím, neb jsem se jí nikdy neúčastnil a automobily všeho druhu považuji za víceméně nutné zlo. Ano, od dětství.

Ovšem takové modely aut, to je pro kluka něco zcela jiného. Pokud je třeba jen z umělé hmoty a je s ním dobře zacházeno, může vydržet hodně dlouho a je to pak taková milá vzpomínka na vlastní dětství a třeba i kamarády. Takové auto má pak mimo klasické hodnoty také hodnotu duchovní.

model auta

Milé dámy a čtenářky by možná zajímalo, kde se takové věci prodávají, kdyby náhodou chtěly udělat radost svému synovi, nebo také vnoučeti, či snad už pravnoučeti. Tak tedy, ženy naše rozmilé, nemusíte nikde složitě hledat. Vám postačí upřít svůj něžný zrak na text v tomto článku, který má jinou barvu a kliknout na něj. Je to takzvaný odkaz, anglicky link, který má tu magickou moc a sílu, že vás přenese do království autíček a jiných věcí určených jak pro pány kluky, tak i pro některé dívenky. Ano, i ty se mohou zajímat o automobily, namísto obvyklých panenek.

10. 7. 2023 | Posted in: Muži | Komentáře uzavřeny