I ty můžeš mít své nové sídlo


Jste podnikatel? potřebujete pro svou firmu sídlo, ale rozhodujete se jaké zvolit? jestli klasické nebo spíš to virtuální? Víte, co to virtuální sídlo vlastně je? ne? to nevadí my jste tu od toho abychom vám pomohli. Virtuální sídlo, Virtuální kancelář ale také i virtuální adresa. Setkali jste se někdy už s některým z těchto pojmů? Pokud ne nevadí my jsme tu od toho abyste vám vše vysvětlili. Co je to vlastně virtuální sídlo? Mnozí si možná myslí že je virtuální sídlo doopravdy virtuální (tedy vedeno přes nějaký software či podobně) Ale tak tomu není. Virtuální sídlo je sídlo, které je určené především pro podnikatele a jedná se o druh sídla které můžete zapsat na adrese kterou však není vaše trvalá adresa (zjednodušeně nemusíte mít vedené sídlo na vaší adrese ale kdekoliv jinde). Virtuální sídla fungují na způsob pronájmu a konkrétně tím myslíme pronájem vašemu klientovi (jakékoliv právnické osobě).

sídlo

Vaše klientovi tedy pronajmete danou adresu, kterou si následně zadá do daného obchodního rejstříku. Cena takového sídla se ovšem liší. V některých oblastech to může stát 200 kč a někde například i víc. Cena se většinou dělí do dvou skupin a těmi jsou: Start na měsíc (tato možnost je vždy levnější a pohybuje se okolo 200 kč) a druhá varianta je Standard na měsíc (Tato varianta je poměrně dražší a cenově se pohybuje okolo 500 kč na měsíc). Jak už je uvedeno výše v článku tyto virtuální sídla pro osvč můžete vlastnit pouze pokud podnikáte. Takže v případě že nechcete vlastnit vlastní „kamenné“ kanceláře stačí když se podíváte po různých poptávkách a zakoupíte si dané virtuální sídlo které vám bude vyhovovat.

virtuální sídlo

Pokud se k dané koupi odhodláte pamatujte si následující bod:

Nekoukejte na cenu. Sice u skoro každého prodeje platí že čím levnější tím výhodnější koupě, ale u virtuálních sídel tomu je však jinak. U takovýchto koupí se vždy raději podívejte po dražší poptávce ať nenaletíte nějakému podvodníkovi.

Výhody virtuálních sídel:

  • Virtuální sídla mají výrazně nižší náklady, a tudíž je to pro vás výhodnější
  • Máte k dispozici vlastní schránku, a tudíž se nemusíte bát, že by se cokoliv stalo s vaší zásilkou či důležitou poštou
  • Tím že si vlastně zakoupíte pouze adresu se nemusíte bát o své „bezpečí “ ve vašem domově

23. 9. 2023 | Posted in: Společnosti | Komentáře uzavřeny