Není kratom jako kratom

Pokud jste se dostali až tak daleko, že se zajímáte o tento produkt, poté nejspíš máte v úmyslu získat více informací nebo rovnou tip na nákup. V obojím případě vám skvěle pomůže kratom Greenherbs.cz, kde získáte poměrně dostatek informací, a to jak o samotném kratomu, tak jeho barvách, druzích a používání. Tento ověřený internetový obchod se rozhodně nemá za co stydět. Jeho kvalitní kratomový prášek pochází z ověřených zdrojů a patří mezi nejkvalitnější sortiment na našem trhu. Produkt se vyrábí přímo farmáři, kteří rozhodně dbají na kvalitu jak listů, tak zpracování. Postupují podle tradičních metod, a navíc se ještě sortiment laboratorně testuje, čímž je výsledný produkt bezchybný a dosahuje vysokých kvalit.

kratom druhy

Vyzkoušejte balíček

Nabídka kratomu GreenHerbs na www.greenherbs.cz je skutečně velmi rozsáhlá a pokud si nejste jistí, kterým asi tak začít nebo který by vám nejvíce vyhovoval, poté lze vyzkoušet testovací balíček, který obsahuje několik verzí a snadno si tak můžete vyzkoušet, který by nejvíce odpovídal vašim představám. V každém druhu se bude ukrývat jiná škála obsahu alkaloidů. Mezi nejlepší se řadí kratom, který se označuje jako Super. Použít jej mohou jak zkušení uživatelé, tak začátečníci. Ve většině případů je stejně nejlepší vlastní zkušenost, jelikož se jedná o individuální záležitost. Každému bude dělat dobře jiný druh nebo barva kratomu.

kratom zelený

Jak je to s prodejem

Pokud vám neunikla zmínka o tom, že existují některé země, kde je kratom zakázaný, tak je to skutečně pravda. Bohužel mu není věnovaná dostatečná pozornost ani výzkumy, které by určily, jaká jeho hranice je přínosná a kdy to hraničí s návykem nebo poškozením organismu. V naší republice je prodej legální, ale také není schválený jako potravinový produkt nebo doplněk stravy. Díky tomu se prodává pouze pro sběratelské účely a bohužel pokud vláda nerozhodne jinak, tak tomu tak zůstane.

10. 6. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny