Téma na háčky


S muži to není vždycky ideální a s muži to také není vždycky úplnÄ› lehké. MÄ› samotnou vždycky tÅ™eba mrzí fakt, když se moje maminka s mým otcem stále dokola hádají. A řeknu vám, že oni dva se hádají docela velice Äasto, hodnÄ› mÄ› to mrzí a kolikrát také doma vždycky breÄím, protože si absolutnÄ› nedokáži pomoct a také nerozumím tomu, jaké oni dva si vždycky najdou téma, aby se mohli pohádat. Jak je tohle vůbec možné, že vlastnÄ› můžou každý den nacházet jedno téma a nebo dvě témata, kvůli nimž se potom pohádají? Já sama jsem si, Å™ekla, že radÄ›ji budu sama, než abych mÄ›la potom nÄ›jakého partnera. Partnera, se kterým se budu stále jenom hádat. AbsolutnÄ› nemám ráda hádky. Hádky mi opravdu hodnÄ› vadí a myslím si, že každý ÄlovÄ›k je spíše takový unavený z hádek. A nebo ho to potom velice mrzí. Znám hodnÄ› lidí, kteří se hodnÄ› hádají.

Žádný muž není jako svatoušek.

A vÄ›tÅ¡inou je to muž se ženou. Nikdy jsem tÅ™eba nevidÄ›la, že by se opravdu hodnÄ› Äasto hádaly dvě ženy nebo dva muži. Sice ano, dvě ženy se také dokážou opravdu hodnÄ› hádat, ale ve vÄ›tÅ¡inÄ› případů tÅ™eba v devadesáti procentech jsou to páry, muž a žena, muž a žena se spolu hádají docela Äasto.

Nikdo není dokonalý.

Když jsem já měla svůj první vztah, když jsem byla sedmnáctiletá holka, tak musím uznat, že my jsme se s partnerem také docela dost hádali, ale to bylo možná kvůli tomu, protože my jsme vlastně neměli rodinu. On chtěl chodit stále někam na zábavy a na diskotéky, zatímco já bych třeba ve dvou ráda sportovala a nebo chodila do kina, v tomhle jsme se jednoduše nese neshodli. Byly to malichernosti, protože nyní vím, že tohle je úplná malichernost. To dnešní problémy, kdy se třeba lidé hádají kvůli financím a nebo kvůli dětem, tak jsou to potom veliké problémy a nebo potom je tady nevěra a podobně. Kdyby partner mi zahnul, tak já bych nevěru absolutně nikdy neodpustila. 

28. 6. 2023 | Posted in: Muži | Komentáře uzavřeny