Nezoufejte ženy


Milé dámy, ženy, nebo mladší ženy, prostě všechny, kterým vám vaše poprsí dělá trochu vrásky na čele. Pryč jsou časy adolescentní, kdy bylo ještě hezké moci si dovolit chodit bez podprsenky, nicméně se vám po těchto časech stýská, nebo ještě spíše, když jdete na nějakou významnou akci, mnoho šatů vám nevyhovuje, protože byste pod ně musela volit skoro žádnou podprsenku a s tím byste se bála vyjít. Už jste ale slyšely o tom, že se začaly vyrábět textilní pásky, které můžete použít obdobně jako tejpy na svaly, které si ustřihnete dle potřeby a pak už jenom tvarujete takový dekolt, který do daného outfitu potřebujete? Pojďte se na to podívat, existuje i názorné video, jak se to celé má udát.

podprda

Tato vychytávka se jmenuje Lifties, jsou to pásky na prsa, které jsou hypoalergení a klinicky testované, odolávají potu a vodě a můžete si je zavázat na nekonečně mnoho způsobů. Jsou pružné a z kvalitního materiálu, žádný latex! Dokonce si je můžete pořídit i ve třech různých barvách podle toho, pod jaké oblečení si je budete volit. Takže pokud vám dlouho a dlouho v šatníku visely šaty s odhalenými zády, které jste neměla příležitost si obléct, protože byste pod ně nenašla vhodnou podprsenku, vyndejte je z útrob skříně a můžete je znovu oprášit, protože s touto kouzelnou neviditelnou podprsenkou je můžete nosit kdy se vám zachce.

vystrih

Pořiďte si k ní i kryty na bradavky, které vám ochrání prsní dvorce, pak ještě sprej, díky kterému je pak velice jemným způsobem odstraníte a také oboustrannou lepící pásku, která dokáže zajistit, že se nic nehne, protože si výstřih jednoduše přilepíte k prsům. Proč na to ještě nikdo nepřišel dříve? Takováto moderní vychytávka mnoha ženám dokáže usnadnit život, je to naprosto báječné. Kupte si výhodné balení nebo zkuste jenom na zkoušku, uvidíte, že vám tento článek rozhodně nelhal.

19. 9. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny