Zelené energie


Já jsem takový typ člověka, který se zajímá o všechno okolo. Opravdu nemám ráda, když nejsem v obraze, co mě třeba tak moc nezajímá, ale hodně se o tom mluví. Protože většinou to potom dopadne tak, že mě to začne zajímat. Něco takového jako je třeba životní prostředí a energie. A myslím si, že hlavně životní prostředí by mělo zajímat opravdu každého. A mě životní prostředí právě hodně zajímá, proto také přemýšlím nad tím, jakou uhlíkovou stopu dělám anebo jak a čím topím. Já si myslím, že lidé by v dnešní době už měli mít téměř všichni solární elektrárny.

O energiích chci slyšet více.

Pokud vás také zajímají novinky ze světa zelené energie https://www.joyce-energie.cz/aktuality/, zkuste se podívat na webové stránky Joyce-energie.cz, kde jsou aktuality. A všechny novinky ze světa zelené energie. Tady se můžete dozvědět, že podnikatelé nebo také obce, kraje, firmy mohou ušetřit peníze za elektřinu. Můžete dostat také dotace, můžete dostat dotace na fotovoltaické systémy a pokud si myslíte, že to můžete mít jenom střešní, tak samozřejmě se mýlíte.

Některé energie jsou šetrné.

Můžete mít také fotovoltaické systémy podzemí. I na tohle můžete dostat dotace. Ministerstvo životního prostředí na to napsalo právě skrz modernizační fond. A pokud by vás zajímalo, jaká je celková alokace, tak to činí opravdu úctyhodných devět miliard korun. Tento dotační program je nejlepší a je také platný jenom pro takové projekty, které mají výkon nap 50 KVP. Samozřejmě, že výjimkou je Praha. Můj partner stále mluví o tom, že by také chtěl mít nějakou lepší elektrárnu. Solární elektrárna je podle mého názoru opravdu nejlepší. Sice ano, pro začátek to stojí hodně peněz, ale věřte, že postupem času, za několik let se vám to všechno vrátí a vy budete rádi, že jste se pro solární energii rozhodli. Ušetříte tím nejenom peněžence, ale také svému svědomí a také hlavně našemu životnímu prostředí.

9. 4. 2024 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny