Co koupit pro vaše miminko?

Máte představu o tom co miminko potřebuje v prvních měsících života? Nejsou to stylové pokojíčky ani dekorace nebo doplňky na poličky. Je to láska rodičů, stabilní domov, pocit bezpečí, plenky, kvalitní oblečení a hlavně dostatek jídla. Každá máma si přeje kojit, ale ne vždycky to vyjde. Je důležité se během mateřství s nikým nesrovnávat a snažit se dělat co je ve vašich silách. Ne nadarmo se říká “klidná máma = klidné dítě”. V případě že kojit nemůžete, nekupujte předem umělou výživu. Často se stane že miminku nesedne a případné zásoby se vám budou těžko prodávat.

rodiče s kočárkem

Jednou z důležitých věcí pro miminko může být hluboký kočárek. Miminko v něm tání poměrně hodně času a tak byste výběru kočárku měli dát dostatek prostoru. V případě že chcete dítě nosit, je to vaše volba a máte na ni plné právo, ale pokud máte hlídací babičky, ty spíše ocení možnost vozit dítě v kočárku. Starší lidé mívají problémy se zády a nosit na sobě dítě pro ně může být problém. Proto se raději zeptejte svých rodičů co jim bude vyhovovat.

Nosit nebudete?
Pokud prostě už teď víte že kočárek rozhodně koupit chcete, začněte vybírat včas. Je potřeba si obchody projít a kočárek si určitě vyzkoušet, protože každý je jiný. Neměli byste se příliš nechat zlákat hezkým designem, protože to je to poslední co by vás při výběru kočárku mělo zajímat. Je potřeba si zkusit jej složit a dát do kufru vašeho auta, protože v opačném případě se může stát že si vyberete kočárek s pevným podvozkem, který se ale do kufru vašeho auta nevejde a nebo jej celý zaplní, což bude problém při cestování. V každém obchodě s dětským sortimentem vám personál poradí a nechají vás kočárek zkusit.

kočárek holčička

Kam s ním budete jezdit?
Bydlíte na samotě u lesa a potřebujete aby kočárek zvládl lesní cesty? Nebo vám stačí kočárek do města? Sdělte personálu co nejvíce informací aby vám poradli co nejlépe.

15. 7. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny