Co musíte zařídit před svatbou?

Svatba. To je nejdůležitější den v životě mnoha párů. Před svědky, přáteli a rodinou stvrdí svou lásku tím, že si řeknou své ano. Ale svatba, to nejsou jen radosti, ale bohužel také starosti. Vždyť před svatbou je třeba toho tolik zařídit! Pojďme se podívat, co všechno je třeba před svatbou zařídit, abyste na nic nezapomněli.

Prstýnky

Prstýnky, bez těch by se svatba nemohla odehrát. Nemusí být drahé, ani luxusní, měli by být hlavně takové, aby se líbili, jak nevěstě, tak ženichovi. Poté, co si řeknou své ano, bude čas, aby si je vyměnili. Hlavně dbejte na to, aby byli ve správné velikosti. Ať před oltářem nezjistíte, že jsou třeba příliš malé.

prsteny

Květiny

Květiny pro nevěstu, případně květinovou výzdobu, byste měli zamluvit s dostatečným předstihem. Dnes už jsou květinářství schopné vám květinu dovést dokonce na místo svatby. Květiny si vybírá nevěsta podle svého vkusu a samozřejmě také s přihlédnutím na to, jaká je roční doba.

Svatební oznámení

Jednou z nejdůležitějších věcí je svatební oznámení, bez toho se většinou žádná svatba neobejde. Prostřednictvím svatebního oznámení dáváte najevo, že dotyčné zvete na svatbu a také jim oznamujete, že se budete brát. Svatebních oznámení je mnoho druhů, záleží na tom, jaké se vám líbí. Velký výběr najdete na svatební oznámení goldpress.cz.

šaty

Svatební šaty

Samozřejmě, důležitý je i oblek pro ženicha, ale většinou se největší pozornost věnuje právě šatům nevěsty. Šatů je nespočet druhů, záleží opět na tom, co se nevěstě líbí. Šaty si může zakoupit, vypůjčit nebo nechat ušít. Vše ale řešte s dostatečným předstihem, není na škodu i třeba půl roku před svatbou.

Svatební dort

Součástí svatební hostiny je i svatební dort. Můžete si vybrat klasický a tradiční, nebo trochu experimentovat. Hlavně si vyberte takový, který vám bude chutnat a vzhledově vám nejvíce padne do oka.

22. 7. 2023 | Posted in: Zboží | Komentáře uzavřeny